درباره ما

شرکت کاوش امن ارتباط تاران ( کاوش ارتباط ) ، با هدف ارائه خدمات فن آوری اطلاعات و سیستم های امنیتی هوشمند پا به عرصه صنعت IT گذاشت و از ابتدا، ارائه خدمات ممتاز و با کیفیت را با حداکثری رضایت مشتریان سر لوحه کار خود قرار داده است.
این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب و جوان طی کمتر از 3 سال توانسته است، جایگاه قابل توجهی در  بازار فناوری اطلاعات و سیستم های نظارت تصویری بدست آورد.

 

چشم انداز ما :

با توجه به رشد روزافزون و گسترش علوم حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT)، شرکت مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات کاوش امن ارتباط تاران هدف اصلی خود را تبدیل شدن به قطب کارآفرینی در سطح کشور در حوزه ی تجارت الکترونیک ، فناوری اطلاعات و سیستم های امنیتی قرار داده است و در این مسیر بر سه عنصر اصلی ارزش های سازمانی – یعنی خلاقیت، کار گروهی و مشتری مداری – تکیه کرده است.

هدف ما:

همه ی تلاش و همت مدیران و کارکنان بر این است که ” کاوش ارتباط ” در جایگاهی ویژه در بین معتبرترین شرکت های کشور قرار گیرد. “کاوش ارتباط” به عنوان مجموعه ای توانمند و پیشرو در حوزه های خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و با تکیه بر مدیر عامل، هیئت مدیره مجرب و مطرح خود که همگی از برجسته ترین افراد حوزه ی IT می باشند و با بهره جویی از نیروهای جوان، با دانش و متخصص، از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور، پا به عرصه فعالیت نهاد تا بتواند با سرلوحه قراردادن استفاده از دانش روز در پروژه های فناوری اطلاعات و سیستم های امنیتی خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه نماید.

از این رو، چشم انداز کاوش امن ارتباط تاران تبدیل شدن به گروهی بزرگ و تراز اول در کشور با رویکردهای ذیل می باشد.

رویکردهای ما:

  • ارائه ی خدمات فناوری اطلاعات با بالاترین کیفیت ممکن  و با استفاده از فناوری های روز دنیا.
  • فروش جدیدترین و بروز ترین محصولات شبکه و امنیتی روز دنیا با توجه به نیاز کشور با گارانتی های معتبر.
  •  ارائه خدمات آموزشی فناوری اطلاعات و حوزه سیستم های امنیتی مرتبط با حوزه های فعالیت شرکت.
  •  ارائه در خصوص مشاوره و اجرای پروژه های دولتی و خصوصی در حوزه فعالیت های شرکت.
  •  مطرح شدن به عنوان یک مرکز معتبر و فعال در خصوص تربیت و معرفی نیروهای  متخصص به بازار کار.
  •  یک مرکز معتبر آموزشی جهت تربیت نیروهای انسانی سایر شرکت ها و سازمان ها اعم از دولتی و خصوصی در حوزه ها و موضوعات مختلف فعالیت شرکت با فراهم آوردن دوره های آموزشی با بالاترین سطح ممکن، با استفاده از جدیدترین و کارآمدترین منابع و متدهای آموزشی.
  •  تعامل با سایر شرکت های همکار در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف گسترش فرهنگ مشتری مداری و توسعه و بهبود بازار.
  • و تبدیل شدن به یک برند معتبر در زمینه ارائه خدمات  فناوری اطلاعات از جمله سیستم های مدیریتی .