امروزه با پیدایش نیازهای جدید ارتباطی به واسطه استفاده روز افزون کاربران از وسایل ارتباطی همانند موبایل، تبلت و انواع گجت ها برای کاربردهای مختلف اعم از کاری و شخصی و نیاز وافر دسترسی به اینترنت در همه جا و همه حال ، نیاز به وجود بستر شبکه های WiFi با توان ارائه سرویس های قابل قبول بیشتر از هر زمان دیگری حس می شود.
برای رفع پاسخگویی این تکنولوژی ها دسترسی بدون کابل به سرعت در حال رشد بوده و شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنت بی سیم و اپراتورهای موبایل است که در حال حاضر در اکثر نقاط جهان با تکنولوژی 3G، 4G و جدیدترین تکنولوژی5G ارائه می شود.
در نقاط و اماکن عمومی مانند فرودگاه ها، ورزشگاه ها، بیمارستان ها، هتل ها، مجتمع های اداری و تجاری و مراکز خرید بزرگ امکان دسترسی به اینترنت بی سیم یک شرط لازم است که معمولاً با اینترنت WiFi این امکان به وجود می آید.حتی اپراتور های موبایل نیز به دلیل سرعت بالاتر، تنوع مشتری و صرفه اقتصادی بیشتر ترجیح می دهند، در اماکن عمومی با تراکم کاربر بالا شبکه خود را با تکنولوژی WiFi گسترش دهند.
شرکت کاوش امن ارتباط تاران به واسطه نیاز وافر به این نوع تکنولوژی توانسته به عنوان متخصص، طراح و اجرا کننده شبکه وایرلس وارد عمل شود تا با تمام توان تخصصی لازم برای هر چه بهتر، علمی تر، مقرون به صرفه تر این امر را تحقق بخشد تحقق بخشد.
متخصصین ما با تسلط کامل به تجهیزات برندهایی چون: Cisco , Mikrotik , Ubquti , D-Link و... آماده اجرای پروژه های وایرلس به صورت تخصصی با کمترین بودجه و بالاترین بازدهی هستند.

shoping-center-wifi-solution

 

airport-wifi-solution

 

hotel-wifi-solution