سیستم های نظارت تصویری و امنیتی

سیستم های نظارتی بعنوان بخشی از سیستم های امنیتی برای هر اداره، شرکت و منزل مسکونی جزئی جدایی ناپذیر است. خوشبختانه شرکت کاوش امن ارتباط تاران در این حوزه توانسته موفق عمل کرده ونیز پا را فراتر گذاشته و ایده هایی در این حوزه برای کارفرمایان نیز بعمل آورده است. اجرای پروژه های نظارت تصویری، سیستم های امنیتی تحت شبکه و آدرس پذیر ( دزدگیر های تحت شبکه ) و سیستم های هوشمند امنیتی از جمله: قفل های الکترونیکی، راه بند ها و سیستم های کنترل دسترسی Access Control

برخی  از پروژه های شرکت کاوش امن ارتباط تاران به شرح ذیل می باشد:

طلاجات عظیم زاده

طلاجات عظیم زاده به عنوان یکی از برنده های مطرح طلا در شرق کشور اجرای پروژه سیستم نظارت تصویری خود را در سال 94 به شرکت کاوش امن ارتباط تاران واگذار کرد و در این پروژه از دوربین های تحت شبکه برند هایک ویژن Hikvision و رکورد 16 کانال هایک ویژن و سوئیچ های پر قدرت و توانمند ایرانی برند KDT استفاده گردید.

کارخانه دردانه رضوی

در این کارخانه که در شهرک صنعتی شیروان قرار دارد از دوربین های تحت شبکه و توربو اچ دی برند Hikvision استفاده گردیده است و از NVR های برند Hikvision نیز در این پروژه به عنوان رکورد استفاده گردیده است.

Hikvision IP Camer 3 MPixell

Hikvision TurboHD Camera 2 MPixell

برخی دیگر از پروژه های نظارت تصویری

طلاجات عضلتی – طلاجات علاقه بند – طلاجات خاکپور – طلاجات پردیس – پیمانکار شرکت اسکیونک برای پروژه های بانک پست بانک ، بیمه دانا ، اداره دارایی شعب تهران و شهرستان ، تامین اجتماعی و … – درمانگاه آل نبی (ص) – کارخانه کارتن سازی اطلس چناران – چاپ خانه صباغ زاده – گروه شیشه صباغ زاده – شرکت بتن ساز تربت  و …

network-cabling

شبکه های کامپیوتری

شرکت کات نت یکی از شرکت های متخصص در حوزه اجرای پروژه های پسیو شبکه می باشد. به همین منظور این شرکت پروژه های مختلف بزرگ و موفق را به مرحله اجرا رسانده و هم اکنون یکی از شرکتهای مطرح در زمینه پروژه های پسیو شبکه در شرق کشور می باشد. برخی از پروژه های پسیو شرکت کاوش امن ارتباط تاران به شرح ذیل می باشد:

وزارت اقتصاد (اداره دارایی مرکزی مشهد)

شرکت کات نت به عنوان پیمانکار دست دوم از شرکت پایا سیستم مرو متقبل پروژه اجرای سیستم پسیو شبکه اداره دارایی مشهد شد. در این پروژه و در فازی که در اختیار این شرکت بود از تجهیزات درجه یک شبکه استفاده گردید که برند و مقدار آن به شرح ذیل می باشد:

ترانکینگ لگراند(Legrand ) به همراه تمامی اتصالات : 395 متر

پریز برق و تلفن و شبکه برند لگراند : حدود 180 نود

کابل شبکه ، تلفن و برق برندهای لگراند، کرمان و افشارنژاد : حدود 10000 متر

درمانگاه آل نبی (ص )

در سال 1395 و در راستای ساخت درمانگاه آل نبی (ص) اجرای پروژه زیر ساخت شبکه این پروژه به شرکت کاوش امن ارتباط تاران سپرده گردید که در این پروژه از برندهای درجه یک روز دنیا در حوزه شبکه استفاده گردید و مقدار آن به شرح ذیل می باشد:

ترانکینگ لگراند (Legrand ) به همراه تمامی اتصالات : حدود 150 متر

پریز برق و شبکه و Voip : برند دتوایلر و اشنایدر (Datwyler , Schnider )

کابل شبکه UTP , SFTP , FFTP برند درجه یک سوئیسی دتوایلر Datwyler  به متراژ 5500 متر

کیستون ها و پچ پنل ها  : Datwyler و تجهیزات رک  PayaSystem

برخی دیگر از پروژه های پسیو

شرکت بتن ساز تربت – شرکت دردانه رضوی – شرکت کارتن سازی اطلس چناران – شرکت نگین صنعت – شرکت طلیعه پوشش بنا – شرکت اطلس