ویدئوهای آموزشی

معرفی ابزارهای فتوشاپ 2020

در این قسمت از ویدئو های آموزشی رایگان دنیای فناوری اطلاعات به معرفی ابزارهای فتوشاپ2020( از سری قسمت های آموزشی فتوشاپ 2020) و نحوه کارکرد اونها میپردازیم. برای درک بهتر این مطلب، آموزش ویدئویی را تماشا کنید.

آموزش اتصال استاندارد سیم های افشان

خیلی از سیم کش و دوستانی که در صنعت برق فعالیت دارند متاسفانه از اتصال استاندارد دو سیم افشان به هم اطلاعی ندارند ما در این ویدئو به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک اتصال محکم و مطمئن در سیم های افشان به هم داشته باشید.

آموزش ترمیم و اصلاح عکسهای قدیمی

خیلی از شما دوستان و کاربران عزیز ممکنه عکسهای قدیمی از والدین خود داشته باشید که در اثر گذر زمان دچار پارگی و فرسودگی شده باشند در این ویدئو با تکنیکهای جدید فتوشاپ قصد داریم قسمتی از آموزش دوره فتوشاپ 2020 را به شما ارائه دهیم و به شما آموزش دهیم که چطور اون عکسها رو ترمیم و به چاپ دوباره برسونیم.

معرفی کتاب برتری خفیف (جف اولسون)

آکادمی کالیت قصد دارد در کنار ویدئو های آموزشی فناوری اطلاعات ، ویدئوهایی نیز از معرفی کتابهایی در حوزه موفقیت را به شما همراهان عزیز نیز معرفی کند تا در کنار آموزش تخصصی، در به کار گیری هر چه بهتر این آموزش ها در بازار کار  هنر به اوج رسیدن و موفقیت را نیز آموزش ببینید. همچنین میتوانید کتابهایی در این زمینه را از کتابخانه کالیت دانلود فرمایید

آموزش طراحی کاتالوگ

سه قسمت جدید و کاربردی دیگه از سری آموزشهای فتوشاپ 2020 رو براتون آماده کردیم تحت عنوان آموزش طراحی کاتالوگ و در این قسمت قصد داریم به شما آموزش بدیم که چطور خودتون بتونید ست اداری شرکتتون رو به راحتی هر چه تمام تر طراحی کنید

آموزش طراحی تبلیغاتی

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که بیلبوردهای تبلیغاتی شرکت های بزرگ در سطح شهر رو دیده باشید و با خودتون بگید چطور این عکس تبلیغاتی با این ابعاد طراحی شده. خب ما در این قسمت قصد داریم به شما آموزش بدیم که چطوری بتونید یک طرح باکیفیت در ابعاد بزرگ برای تبلیغات یک محصول طراحی و آماده کنید 

آموزش طراحی انتزاعی

طرح انتزاعی یا هنر انتزاعی به طرحی گفته می شود که صورت یا شکل طبیعی جهان در ان قابل شناسایی نیست و از ترکیب رنگ و فرم های تمثیلی برای بیان مفاهیم خود بهره میگیرد. در این آموزش قصد داریم شما را با این هنر و طراحی اون بیشتر آشنا کنیم.

آموزش طراحی فانتزی

در طراحی فانتزی اجزای طراحی بصورت سمبلیک اما غیر واقعی طراحی میشود و معمولاً بیان گر زیبایی های مختلف در صورت ترکیب با یکدیگر است. در این ویدئو طرحی فوق العاده حرفه ای را با استفاده از نرم افزار فتوشاپ2020 برای شما آموزش خواهیم داد

آشنایی با تکنولوژی های دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته در دنیای امروز جزء موارد امنیتی مهمی به شماره می آیند که هر شرکت، فروشگاه و حتی منزلی برای تامین امنیت خود از آن بهره میبرد. در اولین قسمت از این ویدئو قصد معرفی انواع تکنولوژی هایی که الان در بازار ایران در این خصوص وجود دارد را داریم. پیشنهاد میشود برای درک بهتر، این دوره را بصورت کامل از فروشگاه کالیت تهیه فرمایید.

آشنایی با تکنولوژی های دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته در دنیای امروز جزء موارد امنیتی مهمی به شماره می آیند که هر شرکت، فروشگاه و حتی منزلی برای تامین امنیت خود از آن بهره میبرد. در دومین قسمت از این ادامه این بحث را در پیش خواهیم داشت. پیشنهاد میشود برای درک بهتر، این دوره را بصورت کامل از فروشگاه کالیت تهیه فرمایید.

آشنایی با کمپانی های دوربین مداربسته 

دوربین های مداربسته در دنیای امروز جزء موارد امنیتی مهمی به شماره می آیند که هر شرکت، فروشگاه و حتی منزلی برای تامین امنیت خود از آن بهره میبرد. در سومین قسمت از این ویدئو قصد معرفی کمپانی های مختلفی که الان در بازار ایران در این خصوص وجود داردند را داریم. پیشنهاد میشود برای درک بهتر، این دوره را بصورت کامل از فروشگاه کالیت تهیه فرمایید.

آموزش نصب ماشین مجازی VMware و VOIP

در این ویدئو مروری سریع خواهیم داشت به معرفی و نصب نرم افزار مجازی سازی VMware و همچنین نصب سیستم عامل ایزابلIssabel برای سیستم تلفنی VOIP.