آموزش مقدماتی دوربین مدار بسته

آموزش مقدماتی دوربین مدار بسته

آموزش مقدماتی دوربین مدار بسته

آموزش مقدماتی دوربین مدار بسته

امنیت به سرعت از سیستم های مداربسته قدیمی و سیستم های هشدار به سیستم های مبتنی بر شبکه IP تغییر می کند. این دوره مهارت های حرفه ای نصب سیستم دوربین IP ارائه می دهد. در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با آموزش مقدماتی دوربین مدار بسته را صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

بیشتر سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته شباهت زیادی به دوربین های IP و ضبط کننده های ویدئویی تحت شبکه دارند. تمرکز اصلی دوره  بر روی ارائه اطلاعات کلیدی اعمال شده برای همه سیستم های مداربسته می باشد. در این دروه شما دانش لازم برای کار بر روی هر سیستمی را کسب می کنید و نه فقط برای یک نوع خاص دوربین.

به عنوان بخشی از آموزش نصب دوربین مدار بسته ، اصول شبکه های IP مورد نیاز برای کار با دوربین های IP و NVR را خواهید آموخت: اتصالات اترنت ، آدرس های IP ، روترها و سوئیچ ها. همچنین نحوه استفاده از ابزارهای لازم برای نصب دوربین مداربسته IP اموزش داده خواهد شد.

نصب دوربین

دوره نصب دوربین مداربسته با اموزش دانش سیستم های دوربین مداربسته HD و آنالوگ تکمیل می شود. شما در مورد: راه اندازی DVR ، استفاده از دوربین های 2MP ، 3MP ، 5MP یا 8MP (4K – Ultra HD) ، فرمت های دوربین HD: TVI, CVI, AHD, SDI  فشرده سازی فیلم: H.264, H.265, H.265 و نیز فریم در ثانیه ، دوربین های PTZ و موارد دیگر توانمندی کسب خواهید کرد.

برخی مزایای شرکت در دوره های آموزشگاه نصب دوربین مدار بسته فنی که آن را از سایر آموزشگاه ها برگزار کننده دوره های فوق متمایز می کند عبارتند از: آموزش به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز، آموزش زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای، آموزش بر اساس آخرین سرفصل های آموزشی، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای، تدارک خوابگاه برای کارآموزانی که ساکن تهران نیستند و غیره

بازار کار نصب دوربین مدار بسته چگونه است؟

این سوال یکی از رایج ترین سوالات افرادی است که قصد آموزش نصب دوربین مدار بسته را دارند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم بازار کار نصب دوربین مدار بسته در حال حاضر بسیار خوب بوده و در آینده نیز پیش بینی می شود بازار کار این شغل بهتر شود.

علت این بازار کار خوب عوامل گوناگونی می باشد. در حال حاضر نصب دوربین مدار بسته برای بسیاری از اماکن اجباری است. از طرفی به خاطر مزیت های این دوربین ها و افزایش آگاهی مردم، تقاضا برای خرید این دوربین ها روز به روز بیشتر می شود. بنابراین به خوبی شاهد بازار کار عالی نصابان دوربین هستیم.

نکات نصب دوربین مدار بسته

اگر می خواهید تصاویر با کیفیت و واضحی داشته باشید حتما در انتخاب دوربین مدار بسته دقت داشته باشید و دوربین هایی با رزولیشن بالا را خریداری کنید. در صورتی که مایل به ثبت تصاویر در شب دارید از دوربین های دید در شب خریداری کنید. در دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته به طور کامل انواع دوربین ها و کاربردهای آنها آموزش داده می شود.

دوربین های مدار بسته را برای پایین آوردن هزینه های تعمیر و نگهداری در مکان های مناسب نصب کنید. دقت داشته باشید که دوربین در برابر بارش باران و برف در امان باشید، برای اینکار می توانید دوربین ها را عایق کنید.

برای سیم کشی دوربین از کابل به میزان مناسب استفاده کنید. استفاده از کابل کمتر از میزان مورد نیاز می توانید در تصاویر و کیفیت آنها تاثیر گذار باشد. در کلاس آموزش نصب دوربین مدار بسته استانداردهای کابل کشی و نحوه انجام آن به طور کامل آموزش داده می شود.

برای جلوگیری از ویروسی شدن دوربین ها در بازه های زمانی منظم آنها را بروز رسانی کنید. این موضوع یکی از سرفصل هایی است که در دوره آموزشی نصب دوربین مدار بسته مجتمع فنی به طور کامل به آن پرداخته می شود.

دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

آموزش مقدماتی دوربین مدار بسته
آموزش مقدماتی دوربین مدار بسته

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ، دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

مدرس دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags

Leave a Comment