آموزش نصب دوربین مدار بسته وایرلس

آموزش نصب دوربین مدار بسته وایرلس

آموزش نصب دوربین مدار بسته وایرلس

آموزش نصب دوربین مدار بسته وایرلس

چگونه دوربین مداربسته بیسیم خود را در خانه نصب کنم؟  چه کسی می‌تواند نصب دوربین مداربسته بیسیم را انجام دهد؟ برای انتقال تصویر دوربین مداربسته با وای فای چه کاری لازم است انجام دهم؟ از این رو در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با آموزش نصب دوربین مدار بسته وایرلس صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

معرفی دوربین مداربسته بیسیم

دوربین‌های وای‌فای برای نصب نیاز به دی وی آر، هارد و کابل شبکه ندارند. همانطور که در مقاله قبل، دوربین مداربسته بیسیم را معرفی کردیم؛ دوربین‌های وای‌فای یا بیسیم، یا کاملا بدون سیم هستند که با باتری کار می‌کنند و یا فقط کابل برق دارند که لازم است به پریز برق متصل شوند.

نصب دوربین مداربسته بیسیم به دلیل حذف مرحله کابل‌کشی و تنظیمات دستگاه DVR یا دستگاه NVR، ساده‌تر از نصب سایر دوربین‌های مداربسته است. دوربین‌های بیسیم همگی دوربین تحت شبکه هستند و برای همین نیاز به اتصال به شبکه داخلی یا اتصال به اینترنت دارند تا تصاویر را انتقال دهند.

در یک نگاه کلی فقط لازم است دوربین را به شبکه وای‌فای خانگی یا دیتای تلفن همراه وصل کنید و سپس با نصب اپلیکیشن مخصوص روی تلفن همراهتان به مشاهده یا ضبط تصاویر دوربین در محل نصب یا مشاهده از راه‌دور و از طریق اینترنت بپردازید.

این سیستم های برای کاربردهای و موقعیت هایی بسیاری ازجمله موارد زیر قابل اجراست:

 • سیستم دوربین مداربسته خانگی یا دوربین نصب شده در گاراژ، انبار یا اتاق کودکان.
 • خانه های ویلایی یا مزارع کشاورزی با دوربین های نظارتی نصب شده در یک یا چند انبار و سوله که برق دارند ولی اتصال شبکه ندارند.
 • انبار یا حیاط های ذخیره سازی با دوربین های امنیتی که تمام اموال (چندین ساختمان) را پوشش می‌دهند.
 • مجتمع آپارتمانی با دوربین هایی نصب شده در چندین ساختمان که به یک DVR مرکزی متصل هستند.
 • هرنوع اموال و دارایی های دولتی یا تجاری که به اتصال دوربین های امنیتی در چندین ساختمان و ضبط توسط یک DVR مرکزی نیاز دارد.

پیش از بیان توضیحات بیشتر، لازم به‌ذکر است که نصب تعداد زیاد سیستم های وایرلس که دوربین های کنترل شده را به یک DVR مرکزی در سایر ساختمان‌ها وصل کند، بسیار پیچیده‌تر از نصب ساده سیستم های دوربین مداربسته آماده با کابل های BNC است. بااین‌وجود، در این مقاله سعی خواهیم کرد که مراحل و اطلاعات را ساده و شفاف بیان نماییم.

نصب دوربین مدار بسته وایرلس بیسیم

دوربین مدار بسته وایرلس Babycam یا دوربین مداربسته وای فای یا بیسیم در این مقاله با جزئیات آموزش داده می شود. شامل: در این مقاله نصب دوربین مدار بسته وایرلس بیسیم را با هم بررسی می کنیم.

 • انواع دوربین مدار بسته بیسیم یا وایرلس (وای فای)
 • نصب دوربین مدار بسته فیش آی یا چشم ماهی که به دوربینهای 360 درجه وایرلس بیسیم نیز معروف می باشند
 • دوربین مدار بسته Baby Cam یا دوربین مراقب کودک وایرلس
 • دوربین مدار بسته رم خور وایرلس

معرفی ظاهری دوربین مداربسته وایرلس

اکثر دوربین های مداربسته وایرلس یا بیسیم شامل موارد زیر می باشد:

 • لنز
 • سنسور روشنایی
 • میکروفون
 • چراغ دید در شب
 •  ورودی کارت حافظه یا رم
 •  دکمه ریست
 • ورودی شبکه
 • چراغ نشانگر
 • ورودی برق

کارت حافظه یا رم :   جهت استفاده از گارانتی TF-Card . قبل از اینکه کارت حافظه یا رم را وارد کنید، لطفا اطمینان حاصل کنید کارت حافظه با FAT32 فرمت شده یا نه و سرعت آن بیشتر از ۲۵۶MB باشد.
دکمه Reset :   جهت بازگشت به تنظیمات کارخانه ، دکمه Reset را ۱۰ ثانیه فشار دهید.

دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

آموزش نصب دوربین مدار بسته وایرلس
آموزش نصب دوربین مدار بسته وایرلس

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ،. دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری. از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت. تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است. شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است. و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر. را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان.، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر. از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند. که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

اموزش پیکربندی دوربین مداربسته

مدرس دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags

Leave a Comment