آموزش کامل دوربین مدار بسته

آموزش کامل دوربین مدار بسته

آموزش کامل دوربین مدار بسته

آموزش کامل دوربین مدار بسته

آموزش کامل دوربین مداربسته: نصب دوربین مدار بسته نیازمند. طی کردن مراحل مختلفی توسط نصاب می باشد. که تک تک این مراحل باید با دقت و تمرکز بالایی انجام گیرد. در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با آموزش کامل دوربین مدار بسته صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

کابل کشی دوربین مدار بسته

آموزش کامل دوربین مداربسته: هنگام نصب دوربین مدار بسته. باید تمام نکات ایمنی را رعایت کرد زیرا با کوچک ترین سهل انگاری در نصب دوربین. های مدار بسته ممکن است باعث صدمه دیدن به دوربین ها شود. و دیگر نتوان از آنها استفاده کرد،به همین دلیل در مرحله اول تمامی وسایل استاندارد. نصب دوربین را تهیه کنید و سپس به نصب دوربین ها اقدام کنید.

نکته دیگر این که هنگام نصب باید به استاندارد و سالم بودن وسایل نصب را به دقت چک کنید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل نمایید.

نکات مهم درنصب دوربین های مدار بسته 

رنگ کابل و سوکت

آموزش کامل دوربین مداربسته: رنگ کابل و سوکت در نصب دوربین های مدار بسته کمک زیادی در تمرکز نصاب ها دارد و می توانند به کمک رنگ ها و جدا کردن آن ها از یکدیگر بتوانند کابل کشی را یه راحتی و آسان تر انجام دهند.بنابراین سعی کنید هنگام کابل کشی از رنگ های متفاوتی از سیم ها و سوکت ها استفاده کنید.

برچسب گذاری کابل و سوکت ها 

آموزش کامل دوربین مداربسته: زمان شروع پروژه دوربین های مدار بسته باید درمرحله اول تمامی کابل ها برچسب گذاری کنید.برخی از نصاب ها به خاطر سهل انگاری و تنبلی کابل ها برچسب گذاری نمی گنند .بهترین کار این است که کابل ها را برچسب گذاری و آدرس گذاری کنید .

این کار زمان زیادی نمی خواهد وقت کافی است که وقت گذاشته و آنها برچسب گذاری کنید.و در زمان عیب در کابل ها می توانید به راحتی عیب یابی کنید و مسیر کابل ها به درستی پیدا خواهید کرد.

قلاب و لوله های نگهدارنده شبکه

آموزش کامل دوربین مداربسته: رها شدن سیم و یا کابل در حین کار از دیوار و یا سقف پروژه بسیار آزار دهنده است و باعث دوباره کاری شود و همین امر باعث عقب ماندن بقیه کارها شود .زیرا مجبور خواهید شد کار خود را رها کنید و مشغول بست زدن به کابل های آویزان بشوید.بنابراین بهتر است از ابتدای کار و یا پروژه سیم ها و یا گابل ها با قلاب و یا نگدارنده ها بست کنید تا دوباره باز نشوند.

بازار کار دوربین مدار بسته

نصب دوربین مداربسته دارای بازار کار بسیار بزرگی می باشد. امروزه دوربین مداربسته در انواع ساختمان‌های اداری، مسکونی، تجاری، بهداشتی، صنعتی و غیره نصب می‌شود و در برخی از محیط‌ها مانند ادارات و فروشگاه‌ها نصب آن اجباری می‌باشد. این موضوع نشان از افزایش تقاضا برای نصب دوربین مدار بسته و رونق بازار کار نصب دوربین مدار بسته می دهد بنابراین در صورت آموزش نصب دوربین مدار بسته می توان درآمد خوبی را برای این شغل انتظار داشت. به طور کلی برای موفقیت در این بازار کار توصیه می کنیم :

  • آموزش صفر تا صد نصب دوربین مدار بسته را از طریق شرکت در یک آموزشگاه معتبر ببینید.
  • تعامل و همکاری با فروشندگان دوربین مداربسته یا تجهیزات مرتبط با دوربین مداربسته داشته باشید.
  • در سایت هایی مانند استادکار، پلاک ،آچاره و غیره ثبت نام کرده و از طریق همکاری با آن ها به جذب مشتری بپردازید.
  • برای معرفی خود و جذب مشتری از کانال های مختلف تبلیغات استفاده کنید به طور مثال در سایت هایی مانند دیوار و شیپور آگهی دهید، یا در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام تبلیغ دهید.
  • از طریق ارتباط با مدیران ساختمان ها، مدیران پروژه، مهندسین برق و غیره نصب دورببن مداربسته در پروژه های ساختمانی را بر عهده بگیرید.
  • با فروشگاه های تجهیزات دوربین مدار بسته در تعامل بوده و از آن بخواهید که شما را برای نصب دوربین های مدار بسته به مشتریان معرفی کنند.

دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

آموزش کامل دوربین مدار بسته
آموزش کامل دوربین مدار بسته

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ،. دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری. از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت. تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است. شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است. و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر. را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان.، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر. از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند. که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

مدرس دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags , , ,

Leave a Comment