اموزش ساخت دوربین مدار بسته کوچک

اموزش ساخت دوربین مدار بسته کوچک

اموزش ساخت دوربین مدار بسته کوچک

اموزش ساخت دوربین مدار بسته کوچک

در طی سال های اخیر استفاده از دوربین مدار بسته کوچک و مینیاتوری که به دوربین جاسوسی نیز معروف است؛ بسیار رواج یافته است. این دوربین ها هم امنیت لازم را فراهم می کنند و هم مقرون به صرفه هستند و حتی در خانه هم می توان به کمک تعدادی ابزار یکی از آن ها را درست و نصب کرد. در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با اموزش ساخت دوربین مدار بسته کوچک صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

آموزش ساخت دوربین مخفی کوچک بلوتوثی

در صورتی که بودجه لازم برای تهیه دوربین مخفی را ندارید می توانید به راحتی خودتان نیز در منزل اقدام به ساخت دوربین جاسوسی نمایید. برای این کار نیاز است تا یک گوشی دوربین دار را که نمی خواهید استفاده دیگری از آن داشته باشید را در نظر بگیرید.

یک عدد پاوربانک نیز به عنوان منبع تغذیه گوشی مورد نیاز است که در حین فیلمبرداری گوشی خاموش نشده و فیلمبرداری قطع نگردد. برنامه های وب کم زیادی در اینترنت وجود دارند که می توانید یکی از آنها مانند cam spy را در گوگل پلی یا اپ استور دانلود و نصب نمایید. برخی از سیستم های آن ساخت دوربین مخفی کوچک بلوتوثی می باشند که به همان طور از اسمش مشخص است که به صورت بلوتوثی است.

پس از آن نیاز به اتصال گوشی به کامپیوتر می باشد که این کار باید توسط شبکه بی سیم انجام گیرد. در صورتی که می خواهید تصاویر را به صورت آنلاین در کامپیوتر خود مشاهده کنید نیاز است تا هم دوربین و هم کامپیوتر به یک شبکه اینترنتی متصل باشند. برای پخش ویدیوها و تصاویر ضبط شده نیاز است تا از برنامه های پخشی مانند VLC اقدام به پخش تصاویر نمایید.

آموزش ساخت و نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

برای این کار لازم است که یک تلفن همراه قدیمی آیفون یا اندرویدی تهیه کنید. به این دلیل گفته می شود تلفن قدیمی باشد که اگر شما برنامه ی لازم را روی آن نصب کنید گوشی عملاً به دوربین تبدیل می شود و دیگر نمی توانید برای کارهای دیگر از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که گوشی حتماً باید امکان استفاده از اینترنت را داشته باشد.

شما به یک شارژر یا پاور بانک احتیاج دارید که منبع تغذیه دوربین جاسوسی یا همان گوشی شما باشد زیرا فیلم برداری به شارژ زیادی احتیاج دارد. پس از آن از داخل اپ استور یا گوگل پلی یک برنامه ی وب کم دانلود و نصب کنید. یکی از این برنامه ها Cam Spy است که می توانید در گوگل پلی آن را پیدا کنید. کاربران آیفون هم می توانند از برنامه مناسبی همچون Manythings استفاده کنند. برنامه آلفرد هم اپلیکیشن خوب دیگری است که هم در گوشی های اندرویدی و هم در گوشی های iOS کار می کند.

پس از این که برنامه را نصب کردید باید از طریق شبکه بی سیم دوربین را به کامپیوتر متصل کنید. اگر می خواهید که تصاویر دوربین را در داخل کامپیوتر خود ذخیره کنید باید URL برنامه وب کم را ذخیره کنید. اگر می خواهید که به صورت زنده تصاویر را ببینید باید کامپیوتر و تلفن همراه را به همدیگر متصل کنید. برای این کار هر دو دستگاه باید به یک اینترنت بی سیم متصل باشند. سپس از طریق یک نرم افزار پخش کننده ویدیو مانند VLC تصاویر را پخش کنید. در VLC از منوی Media گزینه open network stream را انتخاب کنید و آدرس URL که ذخیره کرده اید را وارد کنید.

سیم دوربین را از جعبه خارج کنید!

بعد از جاساز کردن دوربین باید ، سیم تغذیه و انتقال تصویر آن را نیز از پشت جعبه خارج نمایید. در هنگام خرید وب کم بهتر است تا به طول سیم آن توجه داشته باشید تا برای مورد استفاده شما مناسب باشد. بعد از خارج کردن سیم دوربین از پشت جعبه باید طوری این سیم را مخفی نمایید ، برای این کار می توانید از قراردادن کاغذ ، کتاب و… بر روی سیم استفاده نمایید ( البته توجه داشته باشید که اگر می خواهید دوربین مخفی به صورت دائمی در یک مکان قرار داشته باشد ، باید سیم آن را به صورت دائمی سیم کشی نمایید ).

آموزش ساخت و کار گذاشتن دوربین مخفی در اجسام

برای ساخت دوربین مخفی کوچک شما نیاز به یک دوربین معمولی دارید ، پس ابتدا به یک خدمات کامپیوتری بروید و یک وبکم معمولی کوچک خریداری کنید. زیرا دوربین باید به اندازی کوجک باشد تا شما بتوانید آن را در وسایل دیگر بکار ببرید، اگر میخواهید از دوربین مخفی خود در کار های حساس تر استفاده کنید بهتر است که مدل های بالاتر وبکم را خریداری نمایید.

دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

اموزش ساخت دوربین مدار بسته کوچک
اموزش ساخت دوربین مدار بسته کوچک

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ،. دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری. از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت. تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است. شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است. و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر. را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان.، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر. از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند. که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

مدرس دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags ,

Leave a Comment