دوره آنلاین تعمیر دوربین مدار بسته

دوره آنلاین تعمیر دوربین مدار بسته

دوره آنلاین تعمیر دوربین مدار بسته

دوره آنلاین تعمیر دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته از تجهیزات نظارتی و کنترلی ساختمان ها به شمار می رود. به همین دلیل است که آگاهی داشتن از تمام قسمت های یک سیستم مداربسته، و یادگیری نحوه عیبیابی یا تعمیر دوربین مداربسته به افزایش عمر سیستم و عملکرد تصویربرداری آن کمک زیادی می کند. در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی دوره آنلاین تعمیر دوربین مدار بسته را معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

مشکلاتی که با تعمیرات دوربین مداربسته رفع می‌شوند

برخی از مشکلات هستند در دوربین مداربسته که با انجام یک سری کارهای تعمیری می‌توانند حل شوند و دوربین پس از آن به سلامتی و درستی کار کند. اختلالاتی که در دوره آموزش تعمیرات دوربین مداربسته به آن پرداخته می شود عبارتند از:

 • دوربین مداربسته روشن نمی‌شود
 •  اسپید دام نمی‌چرخد
 • دوربین مداربسته زوم خوبی ندارد
 • تصویر دوربین مداربسته برفک دارد
 • دوربین مداربسته به منوی آی پی وارد نمی‌شود
 • دوربین تصویری مداوم داغ شده
 •  تصاویر را ضبط نمی‌کند
 • مداربسته را نمی‌توان ریست کرد
 •  مداربسته نویز تصویری بالایی دارد.

 

علت نوارهای افقی در تصویر دوربین مدار بسته چیست؟

خبر خوب برای تعمیر دوربین مدار بسته این است که فقط دو دلیل عامل بروز نوارهای افقی در تصاویر ضبط شده هستند.

 • تداخل روشنایی یا منابع تولید کننده نور فعال در اطراف دوربین
 • تداخل الکترونیکی وسایلی که در اطراف دوربین در حال کار کردن هستند.

شاید خبر نگران کننده  این باشد که تشخیص دومین مورد کمی دشوار است. اما تیم حرفه ای هوم سرویز با ارائه راهکارهای ساده و در عین حال کاربردی در تلاش است، که شما به راحتی به عیب یابی و تعمیر دوربین مدار بسته در محل بپردازید.

جهت تست مورد اول اطمینان حاصل کنید، که هیچ چراغ الکتریکی در اطراف دوربین روشن نباشد و مستقیماً روی دوربین بتابد. چراغ های روشن و همچنین برخی از منابع تولید کننده نور الکتریکی می توانند در سنسورهای CCD یا تراشه دوربین تداخل ایجاد کنند و منجر به بروز لرزش یا خطوط افقی در فیلم های دوربین مدار بسته شوند.

مورد بعدی، منبع تغذیه را بررسی کنید. مطمئن شوید ولتاژ کافی را به دوربین انتقال می دهد. آداپتور یا منبع تغذیه آسیب دیده با انتقال ناکافی جریان برق موجب می شود تا به تجهیزات متصل به خود آسیب وارد کند. این عملکرد نیز به نوبه خود موجب می شود با سنسور CCD تداخل پیدا کند و باعث ایجاد امواج یا خطوط افقی در تصاویر دوربین مدار بسته شود.

 

بیشتر بخوانید:

بررسی نرم افزار (Software Inspection)

در صورتی که نرم افزار شما منقضی شده یا از کار افتاده باشد، سخت افزار نخواهد توانست عملکرد مناسبی را ارائه دهد. بنابراین در صورتی که نرم افزارتان را چک کردید و دیدید نیاز به به روز رسانی دارد، آن را آپدیت کنید. یا ممکن است تنظیمات نرم افزار دچار اختلال شده باشد. که در این صورت باید تنظیمات را مجددا انجام دهید.

همان طور که مطالعه کردید، در این مقاله در مورد نحوه تعمیر دوربین مداربسته و نکات مهم در این باره مطرح گردید. اما به علت پیچیدگی دوربین های مداربسته جدید به نظر می رسد بهترین راه همان استخدام و استفاده از یک تعمیر کار زبده دوربین مداربسته باشد. تا در صورت لزوم بتواند سیستم را بدون خلل و آسیب به قسمت های دیگر آن تعمیر کند. امروزه متخصصان زبده و کارشناس در این بسیاز زیاده شده اند و به راحتی می توانید با یک سرچ در اینترنت یا سر زدن حضوری به فروشگاه های معتبر فروش و نصب دوربین مداربسته آن ها را پیدا کنید.

دوره آنلاین تعمیر دوربین های مدار بسته

آموزش دوربین مدار بسته مخصوص بازار کار
آموزش دوربین مدار بسته مخصوص بازار کار

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ، دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

مدرس دوره آنلاین تعمیر دوربین مدار بسته

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده ، دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags , , , ,

Leave a Comment