دوره مجازی دوربین مدار بسته

دوره مجازی دوربین مدار بسته

دوره مجازی دوربین مدار بسته

دوره مجازی دوربین مدار بسته

با توجه به اهمیت بسیار بالایی که مسئله امنیت در منازل، اداره جات، کارخانه ها  مراکز تجاری پیدا کرده است بازار فروش و نصب دوربین مداربسته نیز بسیار پر رونق شده است. فروش و نصب دوربین مداربسته نه تنها در ایران، بلکه در سراسر جهان دارای بازار کار خوبی می باشد البته بسیاری از افراد فعال در این حرفه به اتفاق می گویند اوج بازار کار دوربین مداربسته در فروش و نصب دوربین مداربسته سال های 82 تا 92 بوده است اما بازار دوربین مداربسته نیز همانند بازار کامپیوتر دارای افت و خیز است و مسلما پس از گذشت مدت زمان کمی به ثبات خود خواهد رسید. در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی دوره مجازی دوربین مدار بسته را معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

تاریخچه
نخستین سیستم مداربسته در سال ۱۹۴۲ میلادی توسط شرکت زیمنس آلمان به منظور مشاهده پرتاب موشک های v2 نصب شد. یک مهندس آلمانی بنام “والتر بروچ” مسئول نصب این سیستم بود.
در آمریکا اولین تبلیغ دوربین مداربسته در سال ۱۹۴۹ مربوط به محصولی با نام “وریکون” بود که در تبلیغات گفته میشد به مجوز دولتی نیازی ندارد.از آن پس سیستم های ضبط تصاویر دوربین مداربسته در برخی پایگاه های فضایی بزرگ جهت ضبط تصاویر پرتاب موشک ها بکار گرفته شد و خیلی زود روی موشک ها نصب شد تا جایی که تصاویر را همراه با صدا به زمین ارسال کرد.
اولین رونمایی از دوربین مداربسته در اماکن عمومی آمریکا در سال ۱۹۷۳ بود.

زمانی که در میدان تایمز نیویورک اولین دوربین مداربسته به منظور جلوگیری از جرایم در محدوده نصب شد اما نقش چشمگیری در کاهش جرایم ایفا نکرد. تا ایتکه در سال ۱۹۸۰ دوربین های مداربسته در سطح گسترده ای در سراسر آمریکا بخصوص در مراکز عمومی بکار گرفته شد.

بنظر می آمد استفاده از دوربین مداربسته راهی ارزان تر در مقایسه با بکارگیری نیروهای پلیس برای شناسایی جرایم باشد.
بتدریج برخی از حرفه ها و مشاغل بخصوص آنهایی که بیشتر در معرض سرقت قرار داشتند نیز به دوربین مداربسته روی آوردند. در سال ۱۹۹۰ دستگاه های ضبط تصاویر دوربین ها تنها با قابلیت ” ضبط بعد از شناسایی حرکت” وارد بازار شدند که استفاده از دوربین مداربسته را در این کشور بسیار بیشتر کرد.

تا قبل از آن، دستگاه های ضبط تصاویر تا حد زیادی از نظر میزان حجم ذخیره و قابلیت ها بسیار محدود بود. از نیمه دوم سال ۱۹۹۰ پلیس دوربین های زیادی را در سطح شهرها بخصوص مراکز عمومی ، مدارس و پروژه های ساختمانی نصب کرد.

چرا توصیه می شود در این دوره ثبت نام کنید ؟

  • ورود مستقیم به بازارکار به عنوان یک نصاب ماهر دوربین مداربسته
  • کار نصب دوربین های امنیتی و مداربسته بازار گسترده ای دارد.
  • راه اندازی کسب و کار شخصی بدون نیاز به سرمایه اولیه بالا
  • حرفه ای گری در صنعت دوربین مداربسته
  • استفاده از متد کاملاً عملی و کاربردی در آموزش نصب دوربین مداربسته

 


اشتغال و درآمدزایی به واسطه آموزش دوربین مداربسته

بسیاری از افراد علاقه مند به شرکت در دوره آموزش دوربین مدار بسته می خواهند بدانند که آیا این آموزش ها در نهایت برای آن ها مفید و کار آمد نیز خواهد بود یا خیر؟ در این باره باید گفت که گستردگی استفاده از این تجهیزات مدرن بسیار زیاد است. به طوری که از مدارس و مساجد گرفته تا بانک ها، اداره ها و حتی برخی از خانه ها از آن ها استفاده می شود. توجه به این نکته کافی است تا متوجه شوید، اشتغال زایی و کسب در آمد برای متخصصین این رشته چقد آسان خواهد بود.

بازار کار نصب دوربین مدار بسته

این شغل در ایران و سایر کشورها جز مشاغل فنی پردرآمد بوده و با توجه به نقش مهم دوربین های مدار بسته و تقاضای بالا برای نصب این دوربین ها توسط افراد و سازمان های مختلف، همچنین اجباری بودن نصب دوربین های مدار بسته از سوی اداره اماکن در بسیاری از ساختمان ها اعم از ساختمان های اداری، فروشگاه ها، مراکز تجاری، مغازه ها و  غیره می توان آینده شغلی عالی را برای این حرفه متصور شد.

خوشبختانه ورود به این شغل نیاز به تحصیلات آکادمیک نداشته و تنها می بایست با آموزش دوربین مدار بسته مهارت های مورد نیاز برای نصب و تنظیم دوربین های مدار بسته را کسب کرده و وارد بازار کار شوید.

فرصت های شغلی نصاب دوربین مدار بسته

فرصت های شغلی در این شغل بسیار می باشد. برخی از مهم ترین فرصت های شغلی که می توانید در آن مشغول فعالیت شوید عبارتند از:

  • به استخدام راهنمایی و رانندگی در آمده و به نصب، تعمیر و سرویس دوربین های راهنمایی و رانندگی بپردازید.
  • در مراکز نظامی و انتظامی استخدام شده و دوربین های نصب شده را نصب، تعمیر و سرویس نمایید.
  • مغازه فروش و نصب دوربین مدار بسته راه اندازی نمایید.
  • در ادارات، فروشگاه ها، مراکز تجاری، کارخانجات، بیمارستان ها، دانشگاه ها، مدارس، مترو و غیره به نصب، تعمیر و سرویس دوربین های مدار بسته بپردازید.
  • در سایت های مانند استادکار، پلاک، سنجاق و غیره ثبت نام کرده و به فعالیت بپردازید.

دوره مجازی دوربین مدار بسته مشهد

"<yoastmark

فرصتی برای کارآموزان دوره مجازی دوربین مدار بسته

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ، دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

مدرس دوره مجازی دوربین مدار بسته

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags , , , , , , ,

Leave a Comment