دوره مجازی نصب دوربین مدار بسته

دوره مجازی نصب دوربین مدار بسته

دوره مجازی نصب دوربین مدار بسته

دوره مجازی نصب دوربین مدار بسته

مروزه فروشگاه ها و مغازه های مختلف برای بالا بردن امنیت خود و جلوگیری از سرقت های مختلف دوربین های مدار بسته را در زوایای مختلف نصب می کنند. همچنین از این دوربین ها در اماکنی مانند راهنمایی و رانندگی، مکان های نظامی و انتظامی، ادارات و سازمان های مختلف برای تامین امنیت و نظارت استفاده می گردد. در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی دوره مجازی نصب دوربین مدار بسته را معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

چگونه وارد بازار کار نصب دوربین مدار بسته شویم؟

نصاب حرفه ای دوربین مدار بسته می‌بایست مهارت لازم در نصب انواع دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین مدار بسته تحت شبکه یا آی پی را داشته باشد، همچنین باید مهارت لازم در تنظیمات دوربین، روش‌های ضبط و انتقال تصاویر از دوربین به فلش یا کامپیوتر و موبایل را داشته باشد. با توجه به امنیتی و مهم بودن نصب دوربین، بهترین راه برای کسب این تخصص شرکت در دوره های آموزش نصب دوربین مدار بسته آن هم در آموزشگاهی معتبر است.

زیرا در صورتی که بدون گذراندن دوره تخصصی و تنها با خواندن جزوه و کتاب این موضوع را یادگرفته باشید قادر به نصب حرفه‌ای دوربین نبوده و این امر باعث از دست دادن مشتری و شکست در این شغل می‌شود. بنابراین پیش از ورود به این شغل دوره‌های نصب دوربین مدار بسته را سپری کنید. در این دوره‌ها به صورت کاملا عملی و تخصصی نصب و تنظیمات انواع دوربین مدار بسته آموزش داده می‌شود. د

بازار کار و درآمد نصب دوربین مدار بسته

مسلما قبل از راه اندازی و شروع هر کاری نیاز است تا از بازار کار و میزان درآمدی که برای فرد خواهد داشت اطلاعات لازم را کسب نمود. معمولا مشاغل فنی درآمد بالایی را برای افراد در پی خواهند داشت. شغل نصب و تعمیرات دوربین های مداربسته نیز یک شغل فنی محسوب شده که مشتریان زیادی نیز دارد.

حتما مشاهده کرده اید که در سال های اخیر استفاده از این دوربین ها در فضاهای مختلف گسترش زیادی یافته است . علاوه بر مکان های خصوصی، ادارات و سازمان های دولتی اقدام به نصب دوربین های مدار بسته به صورت گسترده می کنند.

افرادی که در حوزه نصب دوربین فعال هستند. می توانند با پروژه های مختلفی قرارداد ببندند و سیستم دوربین های مداربسته آنها را تامین نمایند . همچنین در صورت خراب شدن و به وجود آمدن مشکل در سیستم دوربین مداربسته مکان های مختلف اقدام به تعمیر آنها نمایند. در نتیجه میزان درآمدی که از این شغل حاصل می شود قابل توجه بوده .می تواند پس اندازی برای فرد داشته باشد.

اما به علت این که روز به روز بر میزان استفاده از دوربین های مداربسته افزوده می شود . افراد مختلفی برای نصب این تجهیزات تمایل نشان می دهند. می توان پیش بینی کرد که فرا گرفتن این حرفه و وارد شدن در این شغل، نه تنها امروز بلکه در سال های آینده نیز می تواند درآمد زایی خوبی برای افراد داشته باشد.

نکته قابل توجه این است که افرادی که حرفه نصب و تعمیرات دوربین را فرا می گیرند .علاوه بر ایران می توانند در خارج از کشور از این مهارت فنی استفاده نموده . در آنجا هم به این شغل مشغول شوند.

مدرکی که بابت این مهارت از طرف فنی و حرفه ای داده می شود بین المللی بوده و در کشورهای دیگر نیز دارای اعتبار خواهد بود. در کشورهای دیگر نیز مانند ایران این شغل درآمد زایی بالایی برای فرد ایجاد کرده و آینده روشنی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

نحوه وارد شدن در شغل نصب و تعمیر دوربین مدار بسته

برای وارد شدن در این شغل نیازی نیست تا تحصیلات دانشگاهی خاصی در رشته خاصی داشته باشید. می توان با کار کردن در کنار فردی که در این شغل مهارت دارد به صورت کار آموز مشغول شد و پس از گذشت مدتی کوتاه این حرفه را فرا گرفت.

همچنین در صورتی که در هنرستان و یا دانشگاه در رشته برق تحصیل کرده باشید با دوربین های مدار بسته آشنایی داشته و قادر به نصب و تعمیرات این وسیله خواهید بود.

علاوه بر روش های گفته شده می توان با شرکت در دوره های مختلفی که در آموزشگاه های مختلف برگزار می شود مهارت نصب دوربین های مدار بسته را فرا گرفت و مدرک مربوطه را دریافت کرد.

در این آموزشگاه ها سرفصل های مختلفی ارائه می شود که با آموزش این سرفصل ها  افرادی که در زمینه الکترونیک تخصصی ندارند، با مفاهیم اولیه الکترونیک و برق آشنا خواهند شد. کیفیت این دوره ها بسته به نوع آموزشگاهی که در آن شرکت می کنید بستگی دارد.

دوره مجازی نصب دوربین های مدار بسته

آموزش دوربین مدار بسته مخصوص بازار کار
آموزش دوربین مدار بسته مخصوص بازار کار

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ، دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

مدرس دوره مجازی نصب دوربین مدار بسته

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags , , , ,

Leave a Comment