فیلم آموزش نصب دوربین مدار بسته ip

فیلم آموزش نصب دوربین مدار بسته ip

فیلم آموزش نصب دوربین مدار بسته ip

فیلم آموزش نصب دوربین مدار بسته ip

دوربین مداربسته IP به دلیل کیفیت بالا مشتریان زیادی که به کیفیت تصویر برداری و ضبط توجه زیادی دارند پیدا کرده است از این رو در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با فیلم آموزش نصب دوربین مدار بسته ip صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

 

روش نصب دوربین مداربسته آی پی :

خب دوربین را با کابل شبکه به سوییچ وصل می‌کنیم و با یک کابل شبکه دیگر سوییچ را به دستگاه NVR آنرا می زنیم.
پیشنهاد میکنم قبل از ادامه مطلب مقاله ی سوییچ شبکه را بخوانید.
حالا روی مانیتور ، وارد منوهای دستگاه NVR می شویم و دوربین خودمان را با آی پی بالا Add می کنیم. اگر که دوربین یوزر نیم و پسورد ورودی داشته باشد باید آنرا وارد کنیم تا به آن وصل شویم. در فیلم زیر نحوه اضافه کردن یک دوربین IP  را به دستگاه NVR نشان داده ایم.

در صورتی که تصویر دوربین روی مانیتور نیامد شاید به دلایل زیر باشد :
۱- تداخل آی پی بین دوربین IP و دستگاه NVR ، که باید با یکی از آی پی ها را تغییر دهیم .
۲- آپدیت نبودن دستگاه NVR یا دوربینIP که در این صورت باید با شرکت پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست فایل آپدیت کنید .
۳- یوزر نیم و پسورد دوربین را فراموش کرده باشید که باید با خود شرکت پشتیبان تماس گرفته و از آنها درخواست یوزر و پس صحیح را نمایید .
۴- کار نکردن POE خود سوییچ که در این حالت بهتر است که بطور مستقیم یک آداپتور به دوربین وصل کنید و مطمئن شوید که دوربین مشکلی ندارد
۵- مشکل داشتن خود دوربین که در این حالت باید بطور مستقیم با کابل شبکه دوربین را به یک لپ تاپ وصل کنیم و ببنیم که آیا دوربین از طریق وب هم تصویر ندارد ؟

نصب دوربین مداربسته

نصب انواع دوربین مداربسته با قیمتی رقابتی برای سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت ها و … به صورت تخصصی همراه با آموزش اولیه به کارفرما و پشتیبانی سریع برای خدمات پس از نصب.

خدمات نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته از جمله دوربین مداربسته هایلوک ، دوربین مداربسته هایک ویژن …شامل بخش های مختلفی است که هر بخش نیاز به راه اندازی و تست اولیه دارد تا نصاب از تمام مراحل نصب از نظر فنی و کیفی اطمینان کامل داشته باشد در ادامه به چند خدماتی که در حین نصب باید توسط نصاب انجام شود اشاره خواهیم کرد.

سرویس نرم افزاری و سخت افزاری دوربین مداربسته که به بخش های زیر تقسیم میشود.

  • تنظیف دوربین.
  • انجام upgrade  نرم افزار دوربین مداربسته.
  •  در صورت ایراد یا نیاز به نصب مجدد دوربین, سرویس و یا چک کردن سیستم نرم افزاری دوربین مداربسته.
  • چک کردن و بازبینی منابع تغذیه دوربین ها و بازبینی.
  • انجام POE  لینک ها و در صورت نیاز، تعویض کردن آن ها در ازای ارائه یک فاکتور مجزا (امکان دارد در برخی موارد نیاز شود).
  •  بررسی وضعیت UPS  و انجام برق رسانی به سیستم و ارتباط تصاویر به صورت مستقیم به نگهبانی.

مراحل نصب دوربین مدار بسته

تهیه نقشه برای مراحل نصب دوربین مدار بسته

در اولین مرحله باید یک نقشه برای اجرا و نصب دوربین متناسب با محل مورد نظر طراحی کنید. هنگام آموزش نصب دوربین مدار بسته به شما در قالب مثال میگویند که اگر شما یک نقشه راه داشته باشید، سریع تر به مکان مورد نظر خواهید رسید یا بدون نقشه؟!

هنگام نصب دوربین مدار بسته نیز، با داشتن نقشه میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، کار را اجرایی کند. علاوه بر آن یک تخمین برای لوازم و اجزای مورد نیاز داشته باشید. حتی اگر پروژه شما بزرگ باشد، توانایی تقسیم کار با نقشه را خواهید داشت. با بخش بندی کردن کار، سرعت انجام پروژه سریع تر از زمان ممکن پایان می‌یابد.

 انتخاب کردن تجهیزات مناسب

پس از اینکه نقشه راه در گام اول به پایان رسید. ناگفته نماند که در هنگام آموزش نصب دوربین مدار بسته، تهیه نقشه راه را آموزش خواهند داد‌. پس از تهیه نقشه، باید مختصات هر کدام از ابزار و لوازم را تخمین بزنید.

پس از تخمین باید وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. توصیه میکنیم که هنگام تهیه تجهیزات، نهایت دقت و حوصله را به خرج بدهید تا بتوانید بهترین ها را خریداری کنید. مثلا هرچه کیفیت دوربین خریداری شده بیشتر باشد، تصاویری که ضبط میکند نیز کیفیت بالایی دارند.

دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

فیلم آموزش نصب دوربین مدار بسته ip
فیلم آموزش نصب دوربین مدار بسته ip

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ،. دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری. از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت. تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است. شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است. و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر. را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان.، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر. از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند. که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

اموزش پیکربندی دوربین مداربسته

مدرس دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags

Leave a Comment