کلاس آموزشی دوربین مدار بسته

کلاس آموزشی دوربین مدار بسته

کلاس آموزشی دوربین مدار بسته

کلاس آموزشی دوربین مدار بسته

تامین امنیت در جامعه یکی از مواردی است که باید اهمیت زیادی برای آن قائل شد و کشورهای مختلف تجهیزات مختلفی را برای ایجاد امنیت در جوامع مختلف طراحی کرده اند .در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با کلاس آموزشی دوربین مدار بسته صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

آشنایی با شغل نصب و تعمیر دوربین مدار بسته

با توجه به استفاده فراوانی که مشاغل مختلف از دوربین های مدار بسته می کنند نیاز به افرادی که قادر به نصب و انجام تعمیرات این دوربین ها باشند به شدت احساس می شود.

افرادی که در این شغل مشغول به کار می باشند در ابتدا باید به محل نصب دوربین مراجعه کرده و نقشه مکان هایی که دوربین قرار است در آنجا نصب شوند را تهیه نمایند. پس از تهیه دوربین های مورد نظر در تعداد و نوع مورد نظر توسط مشتری و یا خود فرد، اقدام به سیم کشی و نصب این دوربین ها در ساختمان می نمایند.

اتصالات مختلف مانند DVR و مانیتور بر عهده نصاب دوربین های مدار بسته می باشد. علاوه بر نصب، این افراد قادر به تعمیرات انواع دوربین های مدار بسته در مکان های مختلف می باشند و می توانند توسط شرکت های مختلف مانند راهنمایی و رانندگی به عنوان ناظر دوربین های مدار بسته استخدام گردند.

نکاتی در مورد کلاس آموزشی دوربین مدار بسته

عدم طراحی صحیح دوربین مداربسته چه پیامدهایی دارد ؟ دوربین مداربسته ابزاری است برای کنترل وقایع در اماکن عمومی، منازل و جاده ها.

عدم طراحی اصولی سیستم دوربین مدار بسته باعث می شود که در زمان وقوع حادثه، تصویر مورد نظر، بطور مثال یک سرقت، را نداشته باشیم و با وجودی که هزینه بسیاری برای سیستم امنیتی شده است سیستم ناکارآمدی را به مشتریان تحویل دهیم.

شما در دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته روش جاگذاری و طراحی مهندسی دوربین مداربسته را به نحوی یاد میگیرید که در آینده با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

با توجه به تنوع اجناس، چگونه سیستم امنیتی و نظارتی مورد نظر خود را انتخاب کنیم؟ عدم اطلاع یک تکنیسین از تکنولوژی فنی دوربین مداربسته می تواند بازده سیستم را به شدت تحت تاثیر منفی قرار دهد.

به عنوان مثال در اماکنی مانند بانک ها باید سیستمی طراحی شود که از کیفیت بالای تصویر برخوردار باشد. یا نوع دوربینی که در محیط مرطوب ،شرجی و در جنوب کشور نصب می شود با دوربینی که در محیط بسته در تهران نصب می شود متفاوت است.

قیمت گذاری و خرید ابزالات

بیشتر تکنسین ها به دلیل عدم آشنایی کامل با قطعات و عدم توانایی در قیمت گذاری صحیح ، قادر به رقابت با سایر رقبا در برخورد با پروژه های مختلف نیستند. این موضوع دو نتیجه در پی دارد:

اول اینکه آنها با ارائه قیمت های بالا مشتریان خود را از دست می دهند. دوم اینکه با ارائه قیمت های پایین ، تجارت خود را از دست می دهند.

در دروه آموزش نصب دوربین مدار بسته ، نحوه تخمین هزینه واقعی پروژه ، نحوه ارسال فاکتور صحیح و نحوه خرید ابزارلات و تجهیزات مورد نیاز خود از منابع معتبر و مستقیم را به شما آموزش می دهیم.

بازار کار و درآمد: امروزه امنیت در همه دنیا مسئله مهمی است. در صنعت سیستم های امنیتی ، سیستم های مدار بسته سریعتر و از سایر سیستم ها رشد کرده اند و نیاز به متخصصان ماهر در این زمینه به طور فزاینده ای مشهود است.

 

بیشتر بخوانید:

بازار کار دوربین مدار بسته

نصب دوربین مداربسته دارای بازار کار بسیار بزرگی می باشد. امروزه دوربین مداربسته در انواع ساختمان‌های اداری، مسکونی، تجاری، بهداشتی، صنعتی و غیره نصب می‌شود و در برخی از محیط‌ها مانند ادارات و فروشگاه‌ها نصب آن اجباری می‌باشد. این موضوع نشان از افزایش تقاضا برای نصب دوربین مدار بسته و رونق بازار کار نصب دوربین مدار بسته می دهد بنابراین در صورت آموزش نصب دوربین مدار بسته می توان درآمد خوبی را برای این شغل انتظار داشت.

درآمد زایی شغل نصب دوربین مدار بسته

درآمد شغل نصب دوربین مدار بسته ، درآمد مشخص و تعیین شده ای نیست. اما تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته، نمایانگر درآمد بالای این کار است. مزد نصب هر دوربین در حدود 120 هزار تومان می باشد که بسته به نوع دوربین و ارتفاع نصب آن تغییر می کند. اجرت کابل کشی نیز با راه اندازی سیستم انتقال تصاویر در نمایشگر در حدود 200 هزار تومان جداگانه اضافه می گردد. دوربین ها نیز عمدتاً با پایه و تجهیزات جانبی نصب می گردند، تجهیزاتی نظیر میکروفن که جداگانه باید برای آن مبلغی پرداخت شود. به طور مثال برای نصب هر میکروفون حدود 30 هزار تومان اجرت دریافت می گردد. این ها تنها درآمد حاصل از مزد کار فرد نصاب می باشد و فروش دوربین مدار بسته به مشتری نیز موجب درآمد زایی جداگانه ای خواهد شد.

دوره و کلاس آموزشی دوربین مدار بسته

کلاس آموزشی دوربین مدار بسته
کلاس آموزشی دوربین مدار بسته

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ، دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

مدرس کلاس آموزشی دوربین مدار بسته

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags , , , , , , ,

Leave a Comment