کلاس آموزشی سانترال در مشهد

کلاس آموزشی سانترال در مشهد

کلاس آموزشی سانترال در مشهد

کلاس آموزشی سانترال در مشهد

اغراق نیست اگر ادعا کنیم که یک ارتباط بهینه، از نان شب هم برای مجموعه‌های کاری، اعم از شرکت‌های تجاری، ادارات و سازمان‌ها واجب‌تر است. در همین راستا، سانترال پاناسونیک بهترین و جامع‌ترین راهکاری است که از سوی متخصصین حوزه ارتباطات، به مدیران این مجموعه‌ها پیشنهاد می‌شود.در این مقاله برای شما همراهان گرامی یکی از خدمات خود در کالیت یعنی کلاس آموزشی سانترال در مشهد را معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

سانترال چیست ؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، افزایش روزافزون استارت آپ ها و فروشگاه های اینترنتی استفاده از خطوط تلفن بیشتر شده است.

فرقی ندارد که صاحب یک تجارت نوپای اینترنتی هستید یا یک شرکت موفق چندین ساله ؛ به هرحال شما برای ارتباط مستمر با مشتریان خود به یک یا چندین خط تلفن نیازمندید.

دستگاه سانترال و همچنین تلفن سانترال در اینجا به کمک شما می آید تا با راه اندازی بستری مناسب برای مدیریت بهتر خطوط تلفن فعالیت تجاری خود را توسعه بخشید. در این مقاله می خواهیم به مزیت ها و کاربرد دستگاه های سانترال بپردازیم.

ضروری ترین کار در یک شرکت موفق و پایدار ارتباط مستمر و پیگیر با مشتریان است. این امر در بستر یک شبکه کارآمد و منعطف مخابراتی، میسر است.

در هر محیط سازمانی یا شرکتی برای داشتن یک شبکه کوچک ارتباطی از سانترال استفاده می کنیم تا بتوانیم به وسیله آن ارتباطات بین افراد را در قسمت های مختلف برقرار کنیم.

استفاده از خطوط تلفن محدود ولی با قابلیت پاسخ گویی بی وقفه، با کمترین هزینه و نیروی کار مورد نیاز گزینه ای است که همه شرکت ها و مجموعه های تجاری را به استفاده از سیستم سانترال مجاب کند.

انواع دستگاه سانترال چیست ؟

به طور کلی دستگاه های سانترال را می توان به دو دسته ی کم ظرفیت و پر ظرفیت تقسیم کرد. دو دسته ای که به شرکت های بزرگ و کوچک اجازه ی انتخاب بهتر سانترال متناسب با ظرفیت و بودجه شان را می دهد.

سانترال کم ظرفیت:

سانترال کم ظرفیت معمولا برای شرکت های کوچک جوابگو هست. این نوع دستگاه  موجود در بازار به دو دسته ی کلی تقسیم می شود. دسته ی اول  امکان اتصال ۳ خط شهری و دسته ی دوم ۶ خط شهری را دارد. همچنین به ترتیب تا ۸ و ۱۶ خط داخلی را پشتیبانی می کنند.

اگر شرکت کوچکی دارید می توانید با ۳ خط شهری شروع کنید و در صورتیکه به مرور زمان ظرفیت شرکت افزایش یافت می توانید به وسیله کارت توسعه دستگاه سانترال خود را به ۶ خط شهری ارتقا دهید. همچنین در صورت تمایل به ارتقای بیشتر می توانید تا ۸ خط شهری و ۱۶ خط داخلی توسعه دهید.

از امکانات خطوط سانترال کم ظرفیت می توان به قابلیت نصب کارت نمایشگر اشاره کرد که می توان گفت امروزه برای تلفن های اداری امری الزامی است.

سانترال پر ظرفیت:

دسته ی دوم سانترال پر ظرفیت است که در شرکت های بزرگ و ادارات دولتی پر کاربرد است. این تلفن امکان پشت خط ماندن چندین کاربر رو به شما می دهد. حداقل خطوط تلفنی ورودی به سانترال پر ظرفیت ۹۶ و حداکثر آن ۶۴۰ است.

دیگر امکانات سانترال پر ظرفیت قابلیت نصب کارت های VOIP است. دیگر قابلیت این دستگاه سانترال این است که قابلیت نصب خطوط شهری دیجیتال و آنالوگ را همزمان دارد.

کلاس آموزشی سانترال از بستر سازی تا برنامه ریزی در مشهد

به واسطه نیاز بازار در شرکت های نوظهور و همچنین پشتیبانی و نگه داری سیستم تلفنی سازمان ها و شرکت های قدیمی تر، کیمیا ارتباط دوره های آموزشی تلفن سانترال را برای آماده سازی علاقه مندان جهت ورود به بازار و برنامه ریزی سیستم تلفنی، برگزار می نماید. علاقه مندان پس از گزران یک دوره آموزشی متناسب با سرفصل های آموزشی قابلیت هایی نظیر بستر سازی مخابراتی و کابل کشی تلفنی، تنظیمات تلفن سانترال، برنامه ریزی سانترال پاناسونیک، راه اندازی تلفن بی سیم دکت و … را در مدل های مختلف فرا خواهند گرفت.

در بخش بستر سازی ترانکینگ فلزی و پلاستیکی و انواع کابل مخابراتی و محل بکارگیری آن ها مورد بررسی قرار می گیرد. استاندارد های مربوط به بستر سازی مخابراتی برای پست ها و ایجاد اتصالات کروز و سالن M.D.F از دیگر موارد طرح می شود.

راهکارهای بی سیم پاناسونیک مانند شبکه تلفنی بدون سیم دکت پاناسونیک از برای طراحی و سازماندهی یک شبکه بی سیم تحلیل و بررسی خواهد شد.

با توجه به مدل های مختلف سانترال پاناسونیک از سری مرکزتلفن های آنالوگ، هایبرید، دیجیتال و شبکه، دوره های آموزشی به صورت مجزا در قالب سر فصل هایی نظیر راه اندازی دستگاه سانترال، برنامه ریزی تلفنی، برنامه ریزی از طریق کامپیوتر و همچنین برقراری ارتباط میان سانترال های پاناسونیک ارائه می گردد. تنظیمات سانترال های پاناسونیک در عین پیچیدگی های برنامه ریزی در صورت تسلط و آگاهی یک کارشناس آسان و دلنشین خواهد بود. برای موفقیت در ارائه سرویس ها و خدمات و راضی نگه داشتن مشتری، آموزش اصولی سانترال پاناسونیک می تواند رمز موفقیت یک کارشناس باشد.

بیشتر بخوانید:

سرفصل  کلاس آموزشی سانترال در مشهد

کلاس آموزشی سانترال در مشهد
کلاس آموزشی سانترال در مشهد

شما در انتهای دوره جامع آموزش سیستم تلفنی ویپ به راحتی میتوانید سیستم تلفنی ایزابل را راه اندازی کرده و به سرفصل ها  و مطالب زیر مسط باشید و آن ها را راه اندازی کنید:

 • مدیریت بر تماس‌های ورودی و خروجی
 • پیاده سازی انواع IVRهای یک مرحله‌ای و چند مرحله‌ای
 • ضبط کلیه مکالمات
 • صندوق صوتی پیشرفته و اختصاصی
 • راه اندازی انواع Ring Groupها
 • پیاده سازی انواع Time Condition ها
 • پیاده سازی انواع صف‌های ساده و تو در تو
 •  سیستم پیجینگ(Paging)
 •  سیستم کنفرانس صوتی و تصویری
 • اتصال به انواع کارت های تلفنی و گیتوی‌های FXS و FXO
 • اتصال انواع تلفن آنالوگ به سیستم تلفنی VOIP
 • وصل کردن خطوط Sip Trunk مخابرات و خطوط دیجیتال
 • راه اندازی سیستم فکس دیجیتال
 • ارائه راهکارهای امنیتی سیستم ایزابل
 • راه اندازی خطوط داخلی بر روی موبایل
 • نصب انواع آی پی فون ها
 • نصب انواع سافت فون ها بر روی سیستم عامل ویندوز و اندروید
 • راه اندازی ارتباط بین 2 سرور ویپ
 • و ده‌ها امکانات دیگر که در طول دوره به آن ها میپردازیم

پشتیبانی محصول

دوره جامع آموزش سیستم تلفنی ویپ دارای 6 ماه پشتیبانی میباشد که دوستانی که این دوره را تهیه میکنند از تاریخ تهیه آن به مدت 6 ماه دارای پشتیبانی محصول بصورت نامحدود میباشند. پشتیبانی شامل خود دوره و مطالبی که در آن ارائه شده است و کمک به اجرای پروژه های شما میباشد که کارشناسان ما بصورت کامل در کنار شما بعنوان پشتیبان و مشاور خواهند بود تا شما پروژه های خود را به اتمام برسانید.

گارانتی دوره

بسیار خوشحالیم که برای اولین بار در سیستم آموزشی کشور این را اعلام میکنیم که اگر شما دانشجوی عزیز پس از تهیه دوره جامع آموزش سیستم تلفنی ویپ و استفاده از تمام بخش های آن در مدت زمان گارانتی 6 ماهه به نتیجه مطلوب و مورد دلخواه خود نرسید و یا به هر دلیلی از این دوره رضایت کاملی نداشت، ما تمام مبلغ پرداختی را به ایشان بازگردانده و از نظرات ارزشمندشان نیز برای بهبود دوره خود بهره مند خواهیم شد.

مدرس دوره کلاس آموزشی سانترال در مشهد

مدرس این دوره آموزش آقای مهندس محمود عین القضات،دارای 10 سال سابقه اجرایی پروژه های ویپ و شبکه های کامپیوتری می باشند که برخی از سوابق ایشان به شرح زیر می‌باشد.

 • کارشناس ارشد شبکه‌های کامپیوتری
 •  ارشد سیسکو و مایکروسافت
 • کارشناس و مدرس دوره‌های میکروتیک
 • مدرس دوره‌های Network Plus
 • سابقه اجرایی 15 ساله در پروژه های شبکه و سیستم های نظارتی
 • سابقه 10 ساله در پروژه‌های سیستم های تلفنی تحت شبکه VOIP
 • مدیر شرکت کاوش امن ارتباط (مجری پروژه‌های شبکه‌ای سازمانی)
Tags , , , , , , ,

Leave a Comment