آموزش انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش

آموزش انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش

آموزش انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش

آموزش انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش

در سیستم مداربسته فیلم و تصاویر در هارد دستگاه DVR یا NVR ضبط می شوند. برای نگه داری و آرشیو فیلم های گذشته نیاز به ایجاد نسخه بک آپ خواهید داشت. برای این منظور انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش یک راهکار محسوب می شود. در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با آموزش انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مدار بسته یک سیستم تلویزیونی است که در آن سیگنال‌ها به طور عمومی پخش نمی‌شوند بلکه برای اهداف ایمنی و امنیتی نظارت می‌شوند. در این بین آشنایی با انواع دوربین مدار بسته، نحوه جای گیری صحیح دوربین‌های مداربسته برای گرفتن تصاویر ویدیویی از همه زوایا، طریقه نصب صحیح دوربین مدار بسته از اهمیت بالایی برخوردار است.

از آنجایی که دوربین‌ها با مانیتورها و دستگاه‌های DVR از طریق کابل‌های کواکسیال اختصاصی یا لینک‌های ارتباطی بی سیم ارتباط برقرار می‌کنند، به عنوان “مدار بسته” شناخته می‌شود تا نشان دهند که دسترسی به محتوای آنها فقط برای افرادی که قادر به دیدن آن هستند، محدود شده است.

مراحل ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش

  1. ابتدا فلش درایو خود را از طریق پورت USB جلو یا پشت دستگاه به دستگاه متصل کنید.
  2. وارد منوی playback یا بازپخش شده و تصاویر را در زمان مورد نیاز تماشا کنید. زمان دقیق و دوربین هایی که برای آنها به پشتیبان نیاز دارید را یادداشت کنید.
  • نحوه انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش
  1. ابتدا باید فلش حافظه خود را از طریق درگاه USB در پشت دستگاه ضبط، به آن متصل کنید. (در برخی از مدل ها در جلوی دستگاه نیز پورت USB وجود دارد می توانید از آن استفاده کنید.)
  2. گزینه Export را انتخاب کنید.
  3. در این صفحه لیست دوربین های شما دیده می شود. از بین دوربین‌های موجود دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید (دوربین مورد نظر تیک شود). اگر انتقال تمام فیلم ها مورد نظر است می توانید تمامی آنها را در حالت انتخاب قرار دهید البته قبل از انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش مطمئن شوید ظرفیت فلش برای تمام فیلم ها کافی باشد.
  4. در قسمت پایین روبروی Start time زمان و تاریخ شروع ویدئو و فیلم موردنظر را مشخص نمائید. در بخش End time نیز زمان و تاریخ پایان ویدئو مشخص می شود سپس بر روی گزینه جستجو یا Search کلیک کنید.

پسوند فیلم دوربین مداربسته

اگر موفق شدید که فیلک دو.ربین مداربسته را روی فلش بریزید به این نکته توجه داشته باشید که اگر پسوند فایل را تغیر ندهید به طور پیش فرض با پسوند Dav ذخیره خواهد شد؛ اگر مایل به ذخیره سازی فایل بر روی کامپیوتر هستید توجه داشته باشید که تنها فایلی با پسوند Dav را کپی کنید و به اشتباه Play.exe را کپی نکنید. پیشنهاد می کنیم حتما زمان ذخیره سازی همانطور که در بالا خدمتتان عرض کردیم پسوند فایل را به موارد رایج تری همچون avi و mp4 تبدیل کنید تا در هر سیستمی قابل اجرا باشد.

یادتان باشد در صورتی که قصد دارید فایل را برای مقامات قضایی ارسال کنید بهتر آن را در دو پسوند ذخیره کنید و نسخه اصلی را با پسوند Dav حتما داخل فایل قرار بدهید زیرا برخی دادگاه ها ممکن است در این بابت سختگیر باشند.

دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

آموزش انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش
آموزش انتقال فیلم دوربین مداربسته روی فلش

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ،. دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری. از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت. تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است. شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است. و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر. را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان.، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر. از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند. که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

مدرس دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

 

Tags ,

Leave a Comment