آموزش ریکاوری هارد دوربین مداربسته

آموزش ریکاوری هارد دوربین مداربسته

آموزش ریکاوری هارد دوربین مداربسته

آموزش ریکاوری هارد دوربین مداربسته

بازیابی فیلم دوربین مدار بسته به دلیل نوع ذخیره سازی اطلاعات در دی وی ار،تفاوت زیادی با هاردهای معمولی دارد. از این رو در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با آموزش ریکاوری هارد دوربین مداربسته صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

مهمترین عواملی که در ظرفیت ذخیره سازی هارد سیستم  DVR موثرند.

برای  اگاهی از این که دوربین مداربسته تا چند روز فیلم های ضبط شده را  نگه می دارد و یا  مدت زمان حافظه دوربین مداربسته  چقدر است؛ نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد.چرا که این زمان می تواند از یک روز تا چندین ماه متغییر باشد. در این میان عوامل زیادی نیز وجود دارند که این ظرفیت ذخیره سازی به آنها بستگی دارد مثل میزان هزینه ای که شما برای سیستم مداربسته خود صرف می کنید.

 • حجم هارد مورد استفاده : هر چقدر که حجم هارد مورد استفاده بیشتر باشد امکان ذخیره روز های بیشتری مهیا می شود به طور مثال اگر شما توانایی دیدن ده روز قبل را دارید و هارد شما یک ترا بایت بوده به راحتی می توانید با تعویض هارد خود به یک ۳ ترا یا ۴ ترا بایت حجم ذخیره اطلاعات را در درون هارد خود تا ۳۰ روز بیشتر کنید . پس حجم هارد مورد استفاده تاثیر زیادی در تعداد روز های ذخیره شده در هارد شما می باشد.

تعداد دوربین های مورد استفاده:

 

نیز از مواردی بوده که باعث کم و زیاد بودن حجم داخلی هارد شما می نماید به طور مثال هر چه که تعداد دوربین های بیشتری استفاده نمایید به طبع برای داشتن سیکل بیشتری باید حجم هارد خود را نیز افزایش دهید.

 • کیفیت دوربین ها: دوربین های مداربسته  از کیفیت ضبط تصاویر مختلفی مانند HD، FULL HD، ۴K و … برخوردارند،  که انتخاب هر کدام از آنها در میزان فضای اشغال شده از هارد موثرند. برای مثال اگر ده عدد دوربین HD هاردی با ظرفیت مشخص داشته باشید و چنانچه برای مثال مدت زمان ذخیره سازی آن تا یک ماه باشد این مدت در مورد دوربین های FULL HD به کمتر از یک ماه کاهش می یابد. پس هرچه کیفیت و رزولوشن دوربین های مداربسته باشد طبیعتا فضای ذخیره سازی شما هم زودتر پر می شود.
 • روش های بازیابی فیلم های دوربین مداربسته  امنیتی از دست رفته

  اکنون که  شما اهمیت فیلم های دوربین  مداربسته امنیتی و علت   گم شدن تصاویر را اموختید  .

  حالا  درمورد روش های مختلف در مورد چگونگی بازیابی  فیلم های از دست رفته و حل مسئله گم شدن ویدیو ، صحبت می کنیم

  بازیابی فیلم ها از پشتیبان گیری

  شما می توانید از فیلم های دوربین مداربسته  نسخه پشتیبان تهیه کنید.

  به همین دلیل است که شما باید هنگام تنظیم و نصب  دوربین مداربسته، نسخه پشتیبان تهیه فیلم ها و تصاویر دوربین امنیتی خود را در درایو خارجی  (هارد اکسترنال )حفظ کنید.

  بنابر این شما می توانید این فیلم های از بین رفته  را از آنجا بازیابی کنید.

  یک را دیگر که شما می توانید انجام دهید ذخیره دیتا در فضای  ابر ی  است. ا

  اگر در  فضای ذخیره ابری اطلاعات را  ذخیره کنید با مشکل حذف تصادفی یا موارد دیگر در مورد از بین رفتن فیلم دوربین  روبرو نخواهید شد.

  همچنین فضای بیشتری را در دستگاهدی وی ار  دوربین مداربسته  امنیتی شما باقی خواهد ماند.

  فضای ذخیره سازی ابر ی همچنین امکان دسترسی آسان به فیلم های دوربین مداربسته  امنیتی شما را بدون توجه به جایی که در آن هستید

  یا چه زمانی به این فیلم ها دسترسی دارید فراهم می کند و شما از هر کجای دنیا که باشید می توانید فیلم دوربین مداربسته خود را مشاهده فرماید.

توصیه های مهم:

در طی بیش از ۲۰ سال کار مداوم در خصوص بازیابی اطلاعات تجارب بسیاری در این خصوص برای خانه سخت افزار حصول آمده است که در زیر به شرح چند تذکر برای مشتریان گرامی می پردازیم و خواهشمندیم شما دوستان عزیز به این موارد عمل نمایید تا اطلاعات شما از دست نرود و یا در صورت از بین رفتن اطلاعات کمترین خسارت به آن ها وارد آید:

بی علت هارد را خارج نکنید: به هیچ عنوان هارددیسک DVR دوربین مدار بسته را از سیستم DVR جدا نکنید زیرا در صورت اتصال مجدد باید هارددیسک توسط سیستم DVR فرمت شده و دوباره سازی شود و این می تواند به اطلاعات شما خسارت وارد کند.

چرخه زمانی نگه داری فیلم ها:

حتما توجه نمایید که فیلم های دوربین مدار بسته در چه زمانی دوباره نوشته میشوند ، برای مثال سیستم های DVRطوری تنظیم میشوند که فیلم های ذحیره شده از دوربین های مدار بسته را برای یک ماه و یا حتی تا ۶ ( ۱۸۰ روز ) ماه و یک سال ( ۳۶۵ روز ) نیز ذخیره می کنند و پس از این زمان فیلم روز اول با روز ۳۶۶ ام جایگزین خواهد گشت .

پس فیلم های شما پس از یک مدت زمان خاص که از قبل تعین شده است دوباره نویسی می شود لذا حتما از فیلم های مورد نیاز خود یک نسخه کپی تهیه نمایید. در این صورت بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته DVR متعلق به سیکل های قبل باید با دقت بیشتری کار شوند.

 

 

دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

آموزش ریکاوری هارد دوربین مداربسته
آموزش ریکاوری هارد دوربین مداربسته

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ،. دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری. از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت. تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است. شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است. و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر. را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان.، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر. از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند. که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

اموزش پیکربندی دوربین مداربسته

مدرس دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

 

Tags ,

Leave a Comment