آموزش ساخت دوربین مدار بسته با وب کم

آموزش ساخت دوربین مدار بسته با وب کم

آموزش ساخت دوربین مدار بسته با وب کم

آموزش ساخت دوربین مدار بسته با وب کم

دوربین های مدار بسته، یکی از مهم ترین ابزارهای نظارتی به شمار می روند. گستره و اهمیت این دستگاه ها به حدی است که تقریبا امروزه در تمام فروشگاه ها، ادارات، پاساژها و… از این دستگاه استفاده می‌شود. از این رو در این مقاله از آکادمی کاوش ارتباط برای شما همراهان گرامی در رابطه با آموزش ساخت دوربین مدار بسته با وب کم صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

iSpy نرم افزاری که می تواند میکروفون و وبکم شما را به به یک دزدگیر یا جاسوس حرفه ای تبدیل کند. مطمئنا بعضی از افراد می خواهند بفهمند در زمان غیبت آنها چه کسی از کامپیوتر استفاده می کند که به کمک این برنامه می توان به راحتی این کار را انجام داد.

این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که نسبت به صوت یا تصویر حساس می باشد و بلافاصله اقدام به ضبط صدا و تصویر می کند. توسط این نرم افزار می توانید تعیین کنید که در ساعت های معینی در حالت آماده باش قرار داشته باشد و اقدام به فیلم برداری و ضبط صدا کند.

ویژگی های این نرم افزار

  • اتصال چندین دوربین و میکروفن به برنامه
  • شناسایی , هایلایت و تعقیب هر نو حرکت
  • امکان دلخواه کردن ناحیه هایی از صفحه دوریبن برای فیلم برداری
  • شناسایی و ضبط صدا
  • امکان اجرا هر برنامه ای مانند ارسال ایمیل و یا SMS به شما با شناسایی هر صدا و یا حرکتی
  • کنترل نرم افزار از راه دور
  • ایجاد زمان بندی برای ضبط
  • و بسیاری ویژگی های دیگر

iSpy 7.1.7.0 نرم افزاری است که می تواند میکروفون و وبکم شما را به به یک دزدگیر یا جاسوس حرفه ای تبدیل کند. مطمعنا بعضی از افراد می خواهند بفهمند در زمان غیبت آنها چه کسی از کامپیوتر استفاده می کند که به کمک این برنامه می توان به راحتی این کار را انجام داد. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که نسبت به صوت یا تصویر حساس می باشد و بلافاصله اقدام به ضبط صدا و تصویر می کند. توسط این نرم افزار می توانید تعیین کنید که در ساعت های معینی در حالت آماده باش قرار داشته باشد و اقدام به فیلم برداری و ضبط صدا کند. از ویژگی های نرم افزار iSpy پشتیبانی از چندین میکروفون و وبکم می باشد و توانایی ذخیر اطلاعات به فرمتهای AVI و FLV می باشد.

جهت ضبط تصاویر، می بایست یک هارد دیسک به دستگاه اضافه شود. این هارد بسته به قدرت و توان دستگاه DVR می تواند ظرفیت متفاوتی داشته باشد. در این آموزش، از یک کامپیتور قدیمی به عنوان دستگاه DVR استفاده خواهیم نمود؛ به طوریکه از پردازنده و سیستم عامل ویندوز آن جهت دریافت و پردازش تصاویر و از هارد آن جهت ذخیره سازی فیلم ها، بهره خواهیم برد. به منظور هرچه ساده تر کار و کاهش هزینه ها، از دوربین های وب کم با پورت USB، جهت دریافت تصاویر، استفاده خواهیم نمود.

برنامه نویسی POWER SHELL در ویندوز

برای اجرای پروژه دوربین مدار بسته بر روی ویندوز، نیاز به برنامه نویسی خواهیم داشت. برای برنامه نویسی، از ابزاری که خود سیستم عامل ویندوز در اختیار ما قرار می دهد، استفاده خواهیم کرد. این ابزار، POWER SHELL نام دارد. همانطور که اطلاع دارید، سیستم عامل ویندوز دارای یکسری دستورات از پیش تعیین شده جهت انجام کارهاست. این دستورات در صفحه CMD، قابل اجراست. به عنوان مثال، در صورتیکه قصد ورود به فولدر(دایرکتوری) دارید، می بایست از دستور CD  به معنای Change Directory استفاده نمایید. در حقیقت، زمانیکه به صورت گرافیکی بین فولدرها جا به جا می شوید، این دستور در حال اجراست.

 

دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

آموزش ساخت دوربین مدار بسته با وب کم
آموزش ساخت دوربین مدار بسته با وب کم

فرصتی برای کارآموزان این دوره

از آنجا که این یک کار پیچیده است ، بسیاری از افراد در آن مهارت ندارند. تقاضا برای مردم برای کار در این سمت ها وجود دارد. به همین دلیل است که آکادمی آموزشی کالیت دوره آموزشی دوربین های مدار بسته را در برنامه های خود گنجانید. طی یک دوره تمرینی یک ماهه ،. دانش آموزان با اصول تجارت ، مدل های دوربین و نصب و بسیاری. از اجزای اضافی دیگر که هنگام نصب نظارت. تصویری مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می شوند.

بخش تئوریک ، که به صورت اسلایدهای پاور پوینت تحقق یافته است. شامل یادگیری در مورد این زمینه از مقررات کار ، بلکه ویژگی های دستگاه های مورد استفاده است. و بخش عملی آن نیز کار با انواع دوربین ها و دستگاههای ضبط تصاویر. را آموزش میدهد. پس از اتمام دوره برای دانش آموزان.، آزمونی تهیه شده است که براساس آن گواهی نامه معتبر. از طرف وب سایت کاوش ارتباط دریافت می کنند. که برای ارائه در بازار کار میتواند مفید باشد.

اموزش پیکربندی دوربین مداربسته

مدرس دوره آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته در مشهد

مدرس این دوره آموزشی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از تجربه طولانی مدت صنعتی خود در بخش اتوماسیون ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی، شبکه های کامپیوتری و … (مراجعه شود به وب سایت مدرس www.cutertebat.com) دوره های متنوعی را بطور ویژه برای متخصصان ، شرکتهای بزرگ و دانشکده ها برگزار می کند.

در نهایت آکادمی کاوش ارتباط با استفاده از اساتید و متخصصین در هر حوزه یک محیط تحصیل مناسب و تحریک آمیز را فراهم می کند .که به پیشرفت های فکری ، حرفه ای و رهبری دانشجویان می پردازد. برنامه های آموزشی ما بهترین مهارت ها را در جدیدترین فن آوری ها ، روندها و چالش ها در زمینه های کاملاً رقابتی اتوماسیون و فناوری های جاسازی شده . دوره های CCTV و آموزش سیستم های امنیتی ، دوره های دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی ، دوربین مدار بسته و انستیتو سیستم امنیتی ارائه می دهد.

Tags

Leave a Comment